Hafta Sonu Turları ve Günü Birlik Seçeneklerle Türkiye’yi Köşe Bucak Geziyoruz

Diğer Tatil Turları

Hayatın yoğunluğundan uzaklaşıp kendinize zaman ayıracağınız alternatiflerle sizlere keyif dolu anlar vadeden Tatil Home günü birlik, özel, bölgesel ve hafta sonu turlarıyla dilediğiniz yolculuğu ve tatili ayağınıza getiriyor.

İşte size özel tur seçeneklerimiz…

Tatil Home ile Hafta Sonu Turları

Hafta sonlarında huzur bulacağınız, doğa ve manzara güzellikleriyle dinleneceğiniz, tazeleneceğiniz diyarlarda kendinize sakladığınız iki gün sayesinde gençleşeceksiniz. Tatil Home’un uygun fiyatlarla her hafta sonu düzenlediği turlarıyla size özel konaklaması, muhteşem yemek çeşitleriyle unutulmaz bir hafta sonu sizi bekliyor.

Günü Birlik Turlar

Tarih, doğa, deniz, kültür gibi birçok seçeneğiyle günü birlik ziyaretler gerçekleştiren Tatil Home ile keyifli anlar yaşayacağınız tur programlarına katılmayı ihmal etmeyin. Çeşitli ödeme imkanlarıyla dilediğiniz gezintilerin gerçek olmasına vesile olan Tatil Home ile hayallerinizden geri kalmayın.

Tur Düzenlediğimiz Diyarlardan Birkaçı;

Mardin Turu

2 gece 3 günlük Mardin gezintisinden mahrum kalmayın. Dara Antik Kent, Mor Yakup Kilisesi, Hasankeyf, Midyat gibi birçok yeri gezerken, Mardin’in kültürel ve tarihi zenginliğiyle buluşacak, dillere destan lezzetleriyle buluşacaksınız. Güzel bir hafta sonu vadeden Tatil Home'un bu davetiyle kendinizi ödüllendirin.

Karadeniz Turu

Sümela manastırından, Oymacılar Çarşısına, Yaylalarından, yeşilliğine, Ordusundan, Safranbolu’ya gezeceğiniz, gezerken keyifleneceğiniz, cıvıl cıvıl bir Karadeniz yolculuğu yöresel tatlarıyla sizi bekliyor.

Assos Turu

Bütçenize uygun fırsatları sağlayan Tatil Home ayrıcalığıyla Asos’ta güzel bir hafta sonu sizi bekliyor.. Yarım pansiyon imkanı sunan Etap Altınel ve Dove Otel’in deniz ve doğa manzarasıyla dinlenecek, Athena Tapınağı, Antik Liman a gerçekleştireceğiniz tarihi yolculukla antik dönemi yaşayacak, Kadırga Koyu’yla güneşin ve kumsalın tadını çıkaracaksınız.

Balkan Turları

Tatil Home'un 8 günlük dillere destan Baklan turunda evinizi Aratmayacak otelleri, lezzet dolu balkan yemekleriyle haftanıza canlılık gelecek. Üsküp, Petrovaç, Kalkandelen, Tiran, Manastır, Ohri, Dıraç,İşkodra, Poçitel, Kotor, Saraybosna, Dubrovnik, Mostar gezileriyle keyif dolu bir Baklan turuna davetlisiniz.

Gökçe ada Turu

Tatil Home ile Türkiye’nin en büyük adası Gökçe adaya gidiyoruz! Aydıncık & Kuzu Limanı Plajlarıyla güneşin keyfine varıp masmavi denizinde sevdiklerinizle unutulmaz anlar geçireceğiniz ve Bademli, Zeytinli, Dere gibi Rum köylerine yapacağınız tarihi gezintilerin olduğu dolu dolu bir hafta sonu sizi bekliyor.

Gap Turu

Size özel ödeme kolaylıkları sağlayan Tatil Home sayesinde GAP ın Diyarbakır, Batman, Adıyaman, Şanlı Urfa Ulu, Mardin gibi şehirlerini gezip tarihi dokusuna şahit olacağınız, muazzam güneydoğu mutfağının lezzetine varacağınız gibi ziyafet gibi bir tatil sizi çağırıyor.

Özel Günlerinize Özel Turlar;

Özel Günlerinize Talibiz…

Özel tarihlerde ve bayramlarda;

21-23 Nisan 2 gece 3 gün lük Assos turu, 18 Ağustos – 21 Ağustos

Şeker bayramı Assos turu,

30 Ağustos – 2 Eylül 30 ağustos

Grup istekleri doğrultusunda ve özel tarihlerde Kaz Dağı, Assos, Ayvalık, Bozcaada gibi yerlere turlar gerçekleştirmekteyiz.

Konumunuz: Diğer Turlarımız